Welke devices koopt SIVON in voor gezamenlijke aanbesteding devices?

In onderstaande downloads vindt u het assortiment en de specificaties per device voor voorjaarsronde 2023.

Garantie

Indien een device defect raakt of er een technisch probleem is kunt u contact opnemen met de leverancier die uw devices heeft geleverd. Met alle leveranciers hebben wij telkens dezelfde afspraak gemaakt, namelijk dat zij minimaal moeten zorgen voor:

  • Minimaal 1 jaar carry-in fabrieksgarantie met de optie tot uitbreiding van deze termijn.
  • In geval van Dead on arrival (DOA), direct na in gebruik name door schoolbestuur, neemt de leverancier de betreffende hardware retour en levert de leverancier binnen 24 uur (op werkdagen) een nieuw exemplaar van de bestelde hardware. Retour nemen en opnieuw leveren brengen geen kosten mee voor het schoolbestuur.
  • De leverancier heeft een storingsdienst beschikbaar voor opdrachtgever op werkdagen van 8.00 tot 17.30 uur. Deze storingsdienst lost storingen op die zich voordoen in de garantietermijn aan de door schoolbestuur geleverde hardware. Responsetijd: binnen 8 uur vanaf melding storing door het schoolbestuur. Time to fix: binnen 5 werkdagen vanaf melding storing door het schoolbestuur.

Daarnaast is het mogelijk om aanvullende afspraken over de garantie te maken met de leverancier.