terug

NaaS 2.0: Network as a Service opnieuw aanbesteed

Vorig jaar is de nieuwe dienst Network as a Service Europees aanbesteed voor onze leden. Vanwege het succes en grote animo onder schoolbesturen gaat SIVON nu NaaS 2.0 aanbesteden.

Door dit als krachtig collectief voor en door onze leden te doen, bundelen we onze expertise en vraag. Onze leden profiteren hierdoor van een grote schat aan waardevolle kennis en kwaliteit in uitvraag, producten en dienstverlening tegen een zeer scherpe prijs. De voorlopige gunning vindt naar verwachting voor de zomervakantie plaats, waardoor we NaaS 2.0. vanaf het nieuwe schooljaar kunnen aanbieden. 

Interesse?

Wil je alvast een oriënterend gesprek als lid? Dat kan via: naas@sivon.nl of kijk voor meer informatie op onze dienstenpagina NaaS. Ben je leverancier en wil je partner van SIVON worden? Bekijk dan onze aanbesteding NaaS 2.0.