Binnenkort organiseert SIVON samen met Edulas een webinar. We kregen vragen over waarom wij dit doen. Als belangenbehartiger van het funderend onderwijs vindt SIVON het belangrijk om schoolbesturen te informeren over initiatieven in de markt en hen te ondersteunen bij het maken van weloverwogen keuzes.
Naar aanleiding van vragen van schoolbesturen over Edulas hebben wij besloten dit webinar te organiseren. Het doel van het webinar is om schoolbesturen te voorzien van relevante informatie en context. De rol van SIVON is daarbij gericht op het duiden van de plannen van Edulas ten aanzien van governance-aspecten, organisatiestructuur en rechtmatigheid.
We zijn ook met SERA Business Design in gesprek om een soortgelijke bijeenkomst te plannen. Dit past binnen het traject dat SIVON twee jaar geleden samen met diverse leden is gestart om meer marktwerking te stimuleren.
SIVON leden die vragen hebben over een specifieke LAS of een ander initiatief kunnen hierover contact opnemen via las@sivon.nl.
Interesse in de webinar met Edulas op dinsdag 10 maart? Meld je hier aan.
