terug

Nieuwe aanbesteding leerlingadministratiesystemen (LAS) voor vo gestart

Er wordt weer gewerkt aan een nieuwe aanbesteding voor leerlingadministratiesystemen (LAS) voor het voortgezet onderwijs (VO). Met deze aanbesteding werken we aan een nieuwe raamovereenkomst waarmee schoolbesturen in het vo straks eenvoudig leerlingadministratiesystemen kunnen inkopen.

We verwachten dat de nieuwe raamovereenkomsten vanaf maart ‘26 beschikbaar zijn. Vanaf dat moment kunnen schoolbesturen via SIVON deelnemen aan mini-competities om het LAS te selecteren dat het beste aansluit bij hun wensen en behoeften.

Schoolbesturen die willen deelnemen aan de gezamenlijke inkoop of hierover in gesprek willen, kunnen alvast laten weten dat ze interesse hebben in deelname aan de komende mini-competities. Meld je hieronder aan.

Meer informatie over de planning en deelname volgt in het nieuwe jaar.