terug

Nieuw lid RvC SIVON

Jan-Pieter Papenhuijzen volgt Marco Plasier op in RvC SIVON

SIVON meldt met trots dat Jan-Pieter Papenhuijzen de opvolger is van Marco Plasier als lid van onze raad van commissarissen. Jan-Pieter is partner bij Significant en heeft jarenlange ervaring op het gebied van inkoop en het opbouwen van organisaties. Deze ervaring komt zeker van pas nu SIVON verder groeit en we steeds meer inkoopactiviteiten doen voor onze leden. Ook zijn kennis van het onderwijs en de overheid is een waardevolle aanvulling. Onze ambitie om namens onze leden, in het onderwijs, op basis van publieke waarden regie te voeren op de markt vraagt om ervaren en deskundige mensen in alle lagen van onze organisatie.

We willen Marco van harte bedanken voor zijn jarenlange inzet voor SIVON. Zijn expertise en ervaring heeft ons enorm geholpen om te starten als coƶperatie met inkoop en belangenbehartiging. Daarnaast heeft bij, mede door zijn rol in de audit commissie, bijgedragen aan een stevige basis voor de coƶperatie, en de uitvoeringsorganisatie van SIVON. Namens alle leden, bedankt!